Змішувач Ferro Algeo Square BAQ2
Ferro Algeo Square BAQ2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferro Algeo Square BAQ2
Усі ціни 10 →Ferro Ferro Algeo Square BAQ2 382384 | 2 460 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний FERRO Algeo Square хром латунь BAQ2 | 2 460 грн. |
Змішувач для раковини Ferro Algeo Square (BAQ2) BAQ2 | 2 460 грн. |
Змішувач-кран для раковини FERRO Algeo Square Black BAQ2BLC | 2 965 грн. |
Ferro Ferro Algeo Square BAQ2BLC | 2 965 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →