Змішувач Grohe BauLoop 20289001
Фото 8 |
Grohe BauLoop 20289001 |
|
Додатковий обмежувач температури (арт . 46375000).
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe BauLoop 20289001
Усі ціни 13 →Змішувач для раковини Grohe BauLoop хром 20289001 | 7 245 грн. |
Змішувач для раковини Grohe BauLoop хром 20289001 | 7 245 грн. |
Змішувач для умивальника однозахватний настінного монтажу GROHE BauLoop Ne | 7 245 грн. |
Змішувач для раковини прихованого монтажу Grohe BauLoop (20289001) 2028900 | 7 245 грн. |
Змішувач для умивальника Grohe BauLoop (20289001) 20289001 | 7 245 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →