Умивальник ISVEA SistemaY 45 10SY66045 450 мм
Фото 5 |
ISVEA SistemaY 45 10SY66045 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ISVEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ISVEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ISVEA SistemaY 45 10SY66045 450 мм
Усі ціни 6 →Умивальник накладний 45 см Isvea SistemaY Soft 10SY66045 Anthracite | 8 979 грн. |
Isvea умивальник Isvea SistemaY Soft 45x45 (10SY66045 Anthracite) | 6 559 грн. |
Умивальник накладний 45 см Isvea SistemaY Soft 10SY66045 | 8 979 грн. |
Умивальник накладний 45 см Isvea SistemaY Soft 10SY66045 ivory | 8 979 грн. |
Умивальник накладний 45 см Isvea SistemaY Soft 10SY66045 matt black | 8 979 грн. |
Isvea умивальник Isvea SistemaY Soft 45x45 (10SY66045 ivory) | 6 559 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →