Унітаз Rak Ceramics Sensation SENWC1146AWHA (066389650000010815)
Фото 2 |
Rak Ceramics Sensation SENWC1146AWHA |
|
Сидіння з кришкою та зливний бачок можуть продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rak Ceramics 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rak Ceramics.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rak Ceramics Sensation SENWC1146AWHA
Усі ціни 6 →Унітаз підлоговий Rak Ceramics Sensation SENWC1146AWHA з бачком і сидінням | 12 590 грн. |
Унітаз-компакт Rimless (безободковий) Rak Ceramics Sensation, без сидіння | 14 389 грн. |
Унитаз компакт RAK Ceramics Sensation с сидением Soft Close (SENWC1146AWHA | 12 590 грн. |
Унітаз-компакт RAK CERAMICS Sensation SENWC1146AWHA | 12 590 грн. |
Чаша підлогового унітазу RAK Ceramics Sensation SENWC1146AWHA без бачка і | 14 389 грн. |
Унітаз підлоговий Rak Ceramics Sensation SENWC1146AWHA+SENWT1800AWHA+SENSC | 13 750 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →