Унітаз Rak Ceramics One EL13AWHA
Фото 2 |
Rak Ceramics One EL13AWHA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rak Ceramics 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rak Ceramics.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rak Ceramics One EL13AWHA
Усі ціни 7 →Унітаз підвісний RAK Ceramics One EL13AWHA з сидінням Soft Close EL13AWHA+ | 7 900 грн. |
Унітаз підвісний RAK Ceramics One безободковий EL13AWHA | 12 079 грн. |
Rak Ceramics Rak Ceramics One EL13AWHA + ONSC0004 без ободка с крышкой Sof | 7 900 грн. |
Унітаз підвісний RAK CERAMICS One Rimless EL13AWHA | 10 079 грн. |
Унітаз підвісний RAK CERAMICS One Rimless Alpine White EL13AWHA+ONSC0004 з | 12 320 грн. |
Унітаз підвісний RAK Ceramics One безободковий EL13AWHA | 10 079 грн. |
Унітаз підвісний RAK Ceramics One EL13AWHA з сидінням Soft Close EL13AWHA+ | 7 900 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →