Унітаз Rak Ceramics Sensation SENWC1446AWHA
Відео 2Фото 3 |
Rak Ceramics Sensation SENWC1446AWHA |
|
Сидіння з кришкою купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rak Ceramics 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rak Ceramics.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rak Ceramics Sensation SENWC1446AWHA
Усі ціни 7 →Унітаз підвісний RAK Ceramics Sensation SENWC1446AWHA із сидінням Soft Clo | 8 900 грн. |
Унітаз підвісний RAK Ceramics Sensation SENWC1446AWHA без сидіння | 12 589 грн. |
Унитаз подвесной RAK Ceramics Sensation безободковый с крышкой Soft Close | 8 900 грн. |
Характеристики Унітаз підвісний RAK CERAMICS Sensation Rimless SENWC1446AW | 17 379 грн. |
Унітаз підвісний RAK Ceramics Sensation SENWC1446AWHA із сидінням Soft Clo | 8 900 грн. |
Унітаз підвісний RAK CERAMICS Sensation Rimless SENWC1446AWHA без сидіння | 19 859 грн. |
Унітаз підвісний Rimless (безободковий) Rak Ceramics Sensation, білий глян | 8 900 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →