Унітаз Rak Ceramics Resort RST23AWHA
Відео 1Фото 2 |
Rak Ceramics Resort RST23AWHA |
|
Сидіння з кришкою може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rak Ceramics 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rak Ceramics.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rak Ceramics Resort RST23AWHA
Усі ціни 8 →Унітаз підвісний RAK Ceramics Resort RST23AWHA із сидінням Soft Close RST2 | 8 990 грн. |
Унітаз підвісний Rimless (безободковий) Rak Ceramics Resort, білий глянець | 12 239 грн. |
Rak Ceramics Rak Ceramics Resort RST23AWHA+YFG106C без ободка с сиденьем S | 7 990 грн. |
Унитаз подвесной RAK Ceramics Resort безободковый с сидением Soft Close (R | 12 486 грн. |
Унітаз підвісний RAK Ceramics Resort RST23AWHA із сидінням Soft Close RST2 | 8 990 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →