Умивальник Ravak Avocado 950 R 950 мм чаша ліворуч (XJ9P1100000)
Ravak Avocado 950 R 950 мм чаша ліворуч 950 мм чаша праворуч |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Avocado 950 R 950 мм чаша ліворуч
Усі ціни 10 →Раковина кутова Ravak Avocado Comfort 950х530х190 мм (правий варіант) XJ9P | 10 277 грн. |
Умивальник підвісний RAVAK AVOCADO Comfort 950x530x190мм асиметричний біли | 10 277 грн. |
Ravak Ravak Раковина AVOCADO COMFORT 95см, права - XJ9P1100000 | 8 684 грн. |
Раковина Ravak Avocado Comfort (XJ9P1100000) | 10 277 грн. |
Раковина Ravak Avocado Comfort R 95 см правая (XJ9P1100000) XJ9P1100000 | 10 071 грн. |
ще 5 пропозицій
Модифікація моделі:
- арт. XJ9L1100000 — крило з лівого боку
- арт. XJ9P1100000 — крило з правого боку
Модификації Ravak Avocado 950 R
Ціни на Ravak Avocado 950 R |
---|---|---|---|---|
Ravak Avocado 950 R 950 мм чаша ліворуч | від 8 684 грн. | 10 пропозицій | ||
Ravak Avocado 950 L 950 мм чаша праворуч | від 10 276 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →