Тумба під умивальник Ravak 10° 55
Фото 5 |
Ravak 10° 55 55 см65 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak 10° 55
Усі ціни 7 →Шафка під умивальник 10 ° SD 10 ° 550 темно-горіховий X000000735 | 11 825 грн. |
Тумба под раковину RAVAK 10° SD подвесная, 550x450 мм h450, белый X0000007 | 11 340 грн. |
Тумба під умивальник Ravak 10° 550 (X000000733) | 14 320 грн. |
Шафка під умивальник 10 ° SD 10 ° 550 білий X000000733 | 13 932 грн. |
Тумба под раковину RAVAK 10° SD подвесная, 550x450 мм h450, темный орех X0 | 9 625 грн. |
Тумба під умивальник Ravak 10° 550 (X000000734) | 13 790 грн. |
Тумба під умивальник Ravak 10° 550 (X000000735) | 12 160 грн. |
Модификації Ravak 10° 55
Ціни на Ravak 10° 55 |
---|---|---|---|---|
Ravak 10° 55 | від 9 625 грн. | 7 пропозицій | ||
Ravak 10° 65 | від 10 836 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →