Умивальник Ravak Chrome 400 R 400 мм чаша ліворуч (XJGP1100000)
Фото 3 |
Ravak Chrome 400 R 400 мм чаша ліворуч 400 мм чаша праворуч |
|
Додатково комплектується рушникотримач.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Chrome 400 R 400 мм чаша ліворуч
Усі ціни 11 →Міні-раковина, відп. для змішувача праворуч Ravak Chrome 400 х 220 мм XJGP | 5 031 грн. |
Умивальник підвісний RAVAK CHROME 400x220x120мм прямокутний білий XJGP1100 | 5 323 грн. |
Раковина Ravak Chrome 400 R 40 см справа (XJGP1100000) XJGP1100000 | 5 633 грн. |
Ravak Ravak Раковина CHROME MINI R, 40х22 см - XJGP1100000 | 4 251 грн. |
Раковина из литого камня Ravak Chrome mini (XJGP1100000) | 4 025 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Ravak Chrome 400 R
Ціни на Ravak Chrome 400 R |
---|---|---|---|---|
Ravak Chrome 400 R 400 мм чаша ліворуч | від 4 025 грн. | 11 пропозицій | ||
Ravak Chrome 400 L 400 мм чаша праворуч | від 4 025 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →