Душова кабіна Ravak Brilliant 90x90 (1UV77A00Z1)
Фото 8 |
Ravak Brilliant BSRV4-90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Brilliant 90x90
Усі ціни 7 →Душовий куточок Brilliant BSRV4-90 хром + transparent (1UV77A00Z1) 1UV77A0 | 31 691 грн. |
Душова кабіна RAVAK Brilliant BSRV4-90 прямокутна, 900x900 мм h1950, профі | 31 691 грн. |
Душовий кут Ravak Brilliant 90 см BSRV4-90 хром+transparent (1UV77A00Z1) 1 | 22 184 грн. |
Душевая кабина RAVAK Brilliant BSRV4-90 прямоугольная, 900x900 мм h1950, п | 22 184 грн. |
Душова кабіна Ravak Brilliant BSRV4-90 хром + скло Transparent (1UV77A00Z1 | 25 870 грн. |
Ravak Brilliant 90 см BSRV4-90 хром+transparent 1UV77A00Z1 | 31 691 грн. |
Душевой уголок Ravak Brilliant 90 см BSRV4-90 хром+transparent (1UV77A00Z1 | 22 184 грн. |
Додаткові функції і можливості душової кабіни Ravak Brilliant BSRV4-90:
- B SET (петлі, кріплення, ручки, монтажний набір) необхідно докуповувати до виробу окремо
- AntiCalc — технологія захисту скла від вапняних відкладень (водовідштовхувальний бар'єр)
- Піддон купується окремо
- Колір профілів — хром
Модификації Ravak Brilliant
Ціни на Ravak Brilliant |
---|---|---|---|---|
Ravak Brilliant 80x80 | від 23 461 грн. | 4 пропозиції | ||
Ravak Brilliant 90x90 | від 22 184 грн. | 7 пропозицій | ||
Ravak Brilliant 100x100 | від 33 454 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →