Душова перегородка Ravak Chrome CSD2-110 0QVDCC00Z1
Відео 1Фото 10 |
Ravak Chrome CSD2-110 0QVDCC00Z1 |
|
Скло має покриття AntiCalc (захист скла від бруду та вапняних відкладень). Встановлюється в фанеровану нішу. Вага: 40.43 кг
Не можна комбінувати із нерухомою стінкою CPS.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Chrome CSD2-110 0QVDCC00Z1
Усі ціни 19 →Душові двері Chrome CSD2-110 білий + Transparent 0QVDC100Z1 | 24 940 грн. |
Душові двері Ravak Chrome 110 см CSD2-110 сатин+transparent (0QVDCU00Z1) 0 | 20 047 грн. |
Душові двері Chrome CSD2-110 + Transparent 0QVDCC00Z1 | 26 488 грн. |
Двері скляні для душової ніші універсальні розпашні двосекційні RAVAK CHRO | 28 638 грн. |
Ravak Ravak Душ. двері CSD 2-110, transparent, Профіль полір алюм, скло - | 22 382 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Ravak Chrome CSD2-110 0QVDCC00Z1
Ціни на Ravak Chrome CSD2-110 0QVDCC00Z1 |
---|---|---|---|---|
Ravak Chrome CSD2-100 0QVACC00Z1 | від 20 330 грн. | 16 пропозицій | ||
Ravak Chrome CSD2-110 0QVDCC00Z1 | від 17 609 грн. | 19 пропозицій | ||
Ravak Chrome CSD2-120 0QVGCC00Z1 | від 18 211 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →