Ванна Ravak Chrome 160x70 см (C731000000)
Фото 4 |
Ravak Chrome 160x70 |
|
Додатково може комплектуватись гідромасажем та аеромасажем.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Chrome 160x70 см
Усі ціни 14 →Ванна акрилова Ravak CHROME 160x70 C731000000 | 15 910 грн. |
Ванна Ravak Chrome 160x70 см (C731000000) C731000000 | 15 910 грн. |
Ванна акрилова Ravak CHROME 160x70 C731000000 | 17 157 грн. |
Ravak Ravak Ванна акрил. CHROME 160х70 - C731000000 | 15 909 грн. |
Ванна акрилова Ravak Chrome 160x70 C731000000 | 17 157 грн. |
ще 9 пропозицій
Додаткові функції і можливості ванни Ravak Chrome 160x70:
- Додатково комплектується гідромасажною системою
Модификації Ravak Chrome
Ціни на Ravak Chrome |
---|---|---|---|---|
Ravak Chrome 150x70 см | від 15 221 грн. | 14 пропозицій | ||
Ravak Chrome 160x70 см | від 15 909 грн. | 14 пропозицій | ||
Ravak Chrome 170x75 см | від 16 984 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →