Ванна Besco Vitae 169.5x75 см
Besco Vitae 170x75 |
|
Додатково може комплектуватися гідромасажем і каркасом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Vitae 169.5x75 см
Усі ціни 7 →Ванна акрилова Besco Vitae 170х75 (соло), без ніг (#WAV-170-PK) WAV-170-PK | 12 927 грн. |
Ванна акрилова BESCO VITAE 170х75 (соло) без ніжок (NAVARA14431) | 12 587 грн. |
Ванна акрилова BESCO VITAE 170х75 (соло) 36289 | 12 616 грн. |
Ванна акрилова BESCO Vitae 170х75 (NAVARA14431/5908239688080) | 12 927 грн. |
Ванна акрилова Besco VITAE 170х75 см | 13 262 грн. |
Ванна акрилова BESCO VITAE 170х75 (соло) | 13 145 грн. |
Ванна акрилова VITAE 170Х75 БЕСКО польський виробник | 12 896 грн. |
Модификації Besco Vitae
Ціни на Besco Vitae |
---|---|---|---|---|
Besco Vitae 150x74.5 см | від 11 480 грн. | 5 пропозицій | ||
Besco Vitae 160x75 см | від 11 993 грн. | 6 пропозицій | ||
Besco Vitae 169.5x75 см | від 12 587 грн. | 7 пропозицій | ||
Besco Vitae 180x79 см | від 14 637 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →