Душова перегородка Ravak Matrix MSD2-110 L 0WLD0U00Z1
Відео 1Фото 13 |
Ravak Matrix MSD2-110 L 0WLD0U00Z1 |
|
Скло має покриття AntiCalc (захист скла від бруду та вапняних відкладень). Товщина скла: 6 мм – двері, 8 мм – нерухома перегородка. Вага: 47 кг.
Встановлюється в фанеровану нішу на піддон або безпосередньо на підлогу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Matrix MSD2-110 L 0WLD0U00Z1
Усі ціни 12 →Душові двері Matrix MSD2-110 L + Transparent 0WLD0C00Z1 | 25 026 грн. |
Душові двері Matrix MSD2-110 L + Transparent 0WLD0C00Z1 | 30 057 грн. |
Душевая дверь RAVAK Matrix MSD2-110 L двухэлементная, раздвижная, левая 11 | 24 046 грн. |
Ravak MATRIX MSD2-110 L БЕЛЫЙ+TRANSPARENT 0WLD0100Z1 | 30 358 грн. |
Душові двері Matrix MSD2-110 L сатин + Transparent 0WLD0U00Z1 | 31 089 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Ravak Matrix MSD2-110 L 0WLD0U00Z1
Ціни на Ravak Matrix MSD2-110 L 0WLD0U00Z1 |
---|---|---|---|---|
Ravak Matrix MSD2-100 L 0WLA0U00Z1 | від 23 117 грн. | 12 пропозицій | ||
Ravak Matrix MSD2-100 R 0WPA0U00Z1 | від 23 117 грн. | 12 пропозицій | ||
Ravak Matrix MSD2-110 L 0WLD0U00Z1 | від 24 046 грн. | 12 пропозицій | ||
Ravak Matrix MSD2-110 R 0WPD0U00Z1 | від 24 046 грн. | 10 пропозицій | ||
Ravak Matrix MSD2-120 L 0WLG0U00Z1 | від 22 605 грн. | 15 пропозицій | ||
Ravak Matrix MSD2-120 R 0WPG0U00Z1 | від 25 043 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →