Душова кабіна Ravak Matrix 100x100
Відео 1Фото 8 |
Ravak Matrix MSRV4-100x100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Matrix 100x100
Усі ціни 13 →Душова кабіна Matrix MSRV4-100 / 100 полір. алюм. + Transparent 1WVAAC00Z1 | 35 789 грн. |
Душова кабіна RAVAK Matrix MSRV4-100/100 квадратна, 1000x1000 мм h1950, пр | 51 127 грн. |
Душовий кут Ravak Matrix 100 см MSRV4-100/100 полірований алюміній+transpa | 51 127 грн. |
Душевая кабина RAVAK Matrix MSRV4-100/100 квадратная, 1000x1000 мм h1950, | 42 450 грн. |
Душевой уголок Ravak Matrix MSRV4-100/100 Transparent, белый 1WVAA100Z1 | 51 643 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості душової кабіни Ravak Matrix MSRV4-100x100:
- Профіль – білий, полірований алюміній, сатин
Модификації Ravak Matrix
Ціни на Ravak Matrix |
---|---|---|---|---|
Ravak Matrix 80x80 | від 32 606 грн. | 10 пропозицій | ||
Ravak Matrix 90x90 | від 39 112 грн. | 15 пропозицій | ||
Ravak Matrix 100x100 | від 35 789 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →