Душова кабіна Ravak Matrix 100x80 ліва
Відео 1Фото 22 |
Ravak Matrix MSDPS-100x80 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Matrix 100x80 ліва
Усі ціни 19 →Душова кабіна Matrix MSDPS-100/80 L білий + Transparent 0WLA4100Z1 | 40 678 грн. |
Душова кабіна RAVAK Matrix MSDPS-100/80 L прямокутна, ліва 1000x800 мм h19 | 40 678 грн. |
Ravak Ravak MSDPS-100/80 L Полир. алюм. Transparent (0WLA4C00Z1) 0WLA4C00Z | 40 291 грн. |
Кабіна для душу прямокутна RAVAK Matrix MSDPS L ліва без піддону 100x80x19 | 40 291 грн. |
Душовий кут Ravak Matrix 100 см MSDPS-100/80 L полірований алюміній+transp | 28 204 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості душової кабіни Ravak Matrix MSDPS-100x80 L:
- Профіль – білий, полірований алюміній, сатин
Модификації Ravak Matrix
Ціни на Ravak Matrix |
---|---|---|---|---|
Ravak Matrix 100x80 ліва | від 28 204 грн. | 19 пропозицій | ||
Ravak Matrix 100x80 права | від 32 542 грн. | 11 пропозицій | ||
Ravak Matrix 100x100 ліва | від 34 331 грн. | 9 пропозицій | ||
Ravak Matrix 100x100 права | від 34 330 грн. | 14 пропозицій | ||
Ravak Matrix 110x80 ліва | від 33 230 грн. | 7 пропозицій | ||
Ravak Matrix 110x80 права | від 33 506 грн. | 6 пропозицій | ||
Ravak Matrix 120x80 ліва | від 34 159 грн. | 11 пропозицій | ||
Ravak Matrix 120x80 права | від 34 159 грн. | 10 пропозицій | ||
Ravak Matrix 120x90 ліва | від 35 191 грн. | 17 пропозицій | ||
Ravak Matrix 120x90 права | від 35 501 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →