Душова кабіна Ravak Matrix 90x90
Відео 1Фото 8 |
Ravak Matrix MSRV4-90x90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Matrix 90x90
Усі ціни 15 →Душова кабіна Matrix MSRV4-90 / 90 полір. алюм. + Transpare 1WV77C00Z1 | 48 891 грн. |
Душова кабіна RAVAK Matrix MSRV4-90/90 квадратна, 900x900 мм h1950, профіл | 49 364 грн. |
Ravak Ravak душова кабіна MSRV4 90/90, transparent, Профіль полір. алюм. - | 39 112 грн. |
Душевая кабина RAVAK Matrix MSRV4-90/90 квадратная, 900x900 мм h1950, проф | 39 113 грн. |
Душевой уголок Ravak Matrix 90 см MSRV4-90/90 полированный алюминий+transp | 48 891 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості душової кабіни Ravak Matrix MSRV4-90x90:
- Профіль – білий, полірований алюміній, сатин
Модификації Ravak Matrix
Ціни на Ravak Matrix |
---|---|---|---|---|
Ravak Matrix 80x80 | від 32 606 грн. | 10 пропозицій | ||
Ravak Matrix 90x90 | від 39 112 грн. | 15 пропозицій | ||
Ravak Matrix 100x100 | від 35 789 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →