Душова кабіна Ravak Matrix 100x80 права
Відео 1Фото 13 |
Ravak Matrix MSDPS-100x80 R |
|
Профіль: білий, полірований алюміній, сатин.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Matrix 100x80 права
Усі ціни 11 →Душова кабіна Matrix MSDPS-100/80 R сатин + Transparent 0WPA4U00Z1 | 41 925 грн. |
Душова кабіна RAVAK Matrix MSDPS-100/80 R прямокутна, права 1000x800 мм h1 | 40 678 грн. |
Душевая кабина RAVAK Matrix MSDPS-100/80 R прямоугольная, правая 1000x800 | 32 542 грн. |
Ravak MATRIX MSDPS-100/80 R БЕЛЫЙ+TRANSPARENT 0WPA4100Z1 | 40 678 грн. |
Душова кабіна Matrix MSDPS-100/80 R полір. алюм. + Transparent 0WPA4C00Z1 | 40 291 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Ravak Matrix
Ціни на Ravak Matrix |
---|---|---|---|---|
Ravak Matrix 100x80 ліва | від 28 204 грн. | 19 пропозицій | ||
Ravak Matrix 100x80 права | від 32 542 грн. | 11 пропозицій | ||
Ravak Matrix 100x100 ліва | від 34 331 грн. | 9 пропозицій | ||
Ravak Matrix 100x100 права | від 34 330 грн. | 13 пропозицій | ||
Ravak Matrix 110x80 ліва | від 33 230 грн. | 7 пропозицій | ||
Ravak Matrix 110x80 права | від 33 506 грн. | 6 пропозицій | ||
Ravak Matrix 120x80 ліва | від 34 159 грн. | 11 пропозицій | ||
Ravak Matrix 120x80 права | від 34 159 грн. | 10 пропозицій | ||
Ravak Matrix 120x90 ліва | від 35 191 грн. | 17 пропозицій | ||
Ravak Matrix 120x90 права | від 35 501 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →