Навушники
Razer Hammerhead Hyperspeed for Xbox (RZ12-03820200-R3G1)
Відео 5Фото 16 |
Razer Hammerhead Hyperspeed for Xbox |
|
Активне шумозаглушення. Синхронізація підсвічування. Сенсорне керування відтворенням, дзвінками. Автопідключення до смартфону під час витягування з кейсу.
USB-C донгл призначений для підключення навушників до ПК та Mac.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Razer Hammerhead Hyperspeed for Xbox
Усі ціни 48 →Razer Hammerhead Hyperspeed (RZ12-03820200-R3G1) Black RZ12-03820200-R3G1 | 7 999 грн. |
Гарнітура RAZER Hammerhead Hyperspeed RZ12-03820200-R3G1 | 7 999 грн. |
Навушники RAZER Hammerhead Hyperspeed (RZ12-03820200-R3G1) | 7 999 грн. |
Ігрові навушники Razer Hammerhead Hyperspeed (RZ12-03820200-R3G1) | 7 999 грн. |
Гарнітура RAZER Hammerhead Hyperspeed (RZ12-03820200-R3G1) RZ12-03820200-R | 7 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →