Литий диск RC Design RC-26 7x16/5x114,3 ET45 DIA72,6
Відео 2Фото 2 | від 6 239 до 7 594 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації RC Design RC-26 52
Характеристики
RC Design RC-26 7x16/5x114,3 ET45 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-26 7x16/5x114,3 ET45 DIA72,6
Сортувати
Диски RC Design RC-26 7x16 5x114,3 ET45 DIA72,6 (metallic titan) | 6 624 грн. |
RC Design RC26 R16 W7 PCD5x114.3 ET45 DIA72.6 Titanium Metallic RC26701645 | 6 465 грн. |
RC Design RC26 TM R16 W7.0 PCD5x114.3 ET45 DIA72.6 | 7 387 грн. |
Диски RC Design RC-26 7x16 5x114,3 ET45 DIA72,6 (metallic titan) (10011693 | 6 239 грн. |
RC Design RC26 R16 W7 PCD5x114.3 ET45 DIA72.6 Black Gloss Polished RC26701 | 7 594 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі