Литий диск RC Design RC-27 7,5x17/5x110 ET31 DIA65,1
Відео 2Фото 5 | від 6 569 до 10 212 грн. Порівняти ціни 19 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 110 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):31 мм |
Модифікації RC Design RC-27 269
Характеристики
RC Design RC-27 7,5x17/5x110 ET31 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-27 7,5x17/5x110 ET31 DIA65,1
Сортувати
RC Design RC-27 R17 W7.5 PCD5x110 ET31 DIA65.1 crystal silver | 7 999 грн. |
RC Design RC27 Schwarz Glanz Voll-Poliert (SGVP) (R17 W7.5 PCD5x110 ET31 D | 8 099 грн. |
RC Design RC27 W7.5 R17 PCD5x110 ET31 DIA65.1 MattBlack | 7 958 грн. |
RC Design RC27 R17 W7.5 PCD5x110 ET31 DIA65.1 Black Matt RC27ECE751731O2SK | 7 721 грн. |
RC Design RC-27 (7.5J x 17 5x110 ET31 DIA65.1) Kristallsilber На замовленн | 7 656 грн. |
ще пропозиції 14 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі