Литий диск Ronal R41 8x17/5x110 ET35 DIA65,1
Фото 12 | від 6 487 до 8 746 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 110 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Ronal R41 46
Характеристики
Ronal R41 8x17/5x110 ET35 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R41 8x17/5x110 ET35 DIA65,1
Сортувати
Ronal R41 Mattschwarz (R17 W8.0 PCD5x110 ET35 DIA65.1) | 6 899 грн. |
Ronal R41 R17 W8 PCD5x110 ET35 DIA65.1 Matt Black 41R7805.06X/330 | 7 238 грн. |
Ronal R41 (8J x 17 5x110 ET35 DIA65.1) MB На замовлення з Європи. | 8 746 грн. |
Ronal R41 (8J x 17 5x110 ET35 DIA65.1 Mattschwarz) | 8 154 грн. |
Ronal R41 R17 W8 PCD5x110 ET35 DIA65.1 Matt Black | 7 485 грн. |
Диски Ronal R41 8x17 5x110 ET35 DIA65,1 (matt black) (1001138885) | 6 487 грн. |
Закрити
Схожі