Литий диск RC Design RC-27 8x18/5x112 ET39 DIA66,6
Відео 2Фото 5 | від 8 098 до 11 163 грн. Порівняти ціни 18 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):39 мм |
Модифікації RC Design RC-27 263
Характеристики
RC Design RC-27 8x18/5x112 ET39 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-27 8x18/5x112 ET39 DIA66,6
Сортувати
RC Design RC27 Schwarz Glanz Voll-Poliert (SGVP) (R18 W8.0 PCD5x112 ET39 D | 9 799 грн. |
RC Design RC27 R18 W8 PCD5x112 ET39 DIA66.6 Black Matt RC27ECE801839D7SKMV | 9 594 грн. |
RC Design RC-27 (8J x 18 5x112 ET39 DIA66.6) Kristallsilber На замовлення | 9 493 грн. |
RC Design RC27 W8.0 R18 PCD5x112 ET39 DIA66.6 SGVP | 10 554 грн. |
RC Design RC-27 (8J x 18 5x112 ET39 DIA66.6 Black) | 9 596 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі