Литий диск Alutec Tormenta 8x18/5x112 ET39 DIA66,6
Відео 1Фото 33 | від 7 873 до 10 396 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):39 мм |
Модифікації Alutec Tormenta 50
Характеристики
Alutec Tormenta 8x18/5x112 ET39 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Tormenta 8x18/5x112 ET39 DIA66,6
Сортувати
Alutec TORMENTA Diamant-Schwarz Frontpoliert (R18 W8.0 PCD5x112 ET39 DIA66 | 9 199 грн. |
Alutec Tormenta (8J x 18 5x112 ET39 DIA66.6) Diamond black front polished | 9 953 грн. |
Alutec Tormenta R18 W8 PCD5x112 ET39 DIA66.6 Black Polished Front TMT80839 | 7 873 грн. |
Alutec Tormenta PS R18 W8.0 PCD5x112 ET39 DIA66.6 | 10 028 грн. |
Alutec Tormenta (8J x 18 5x112 ET39 DIA66.6 Polar Silver) | 9 848 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі