Литий диск RC Design RC-30 7,5x18/5x120 ET50 DIA67,1
Відео 2Фото 5 | від 9 070 до 9 752 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації RC Design RC-30 204
Характеристики
RC Design RC-30 7,5x18/5x120 ET50 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-30 7,5x18/5x120 ET50 DIA67,1
Сортувати
RC Design RC-30 (7.5J x 18 5x120 ET50 DIA67.1) Black На замовлення з Європ | 9 263 грн. |
RC Design RC30 W7.5 R18 PCD5x120 ET50 DIA67.1 KS | 9 522 грн. |
RC Design RC30 W7.5 R18 PCD5x120 ET50 DIA67.1 SG | 9 752 грн. |
RC Design RC-30 (7.5J x 18 5x120 ET50 DIA67.1) Silver На замовлення з Євро | 9 070 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі