Литий диск Ronal R56 8x18/5x120 ET45 DIA82
Фото 3 | від 5 487 до 11 410 грн. Порівняти ціни 29 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):82 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Ronal R56 139
Характеристики
Ronal R56 8x18/5x120 ET45 DIA82 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R56 8x18/5x120 ET45 DIA82
Сортувати
Литые диски Ronal R56 R18 W8 PCD5x120 ET45 DIA82 (crystal silver) 10010597 | 7 032 грн. |
Ronal R56 R18 W8 PCD5x120 ET45 DIA82.1 crystal silver | 5 487 грн. |
Ronal R56 (R18 W8.0 PCD5x120 ET45 DIA82) CS | 7 075 грн. |
Ronal R56 Kristallsilber (R18 W8.0 PCD5x120 ET45 DIA82) | 7 999 грн. |
Ronal R56 (8J x 18 5x120 ET45 DIA82.1) Kristallsilber На замовлення з Євро | 7 628 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі