Душова кабіна Lidz Wawel 122x82 ліва / права
Фото 7 |
Lidz Wawel 120x80 BP SC120x80.SAT.LOW.FR |
|
У комплекті: профіль, подвійні ролики, ручки, комплект деталей кріплення, нерухоме скло, розсувні двері.
Піддон купується окремо. Lidz Wawel 90x90 - така сама модель, але комплектується піддоном.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz Wawel 122x82 ліва / права
Усі ціни 25 →Душова кабіна Lidz Wawel SC120x80.SAT.LOW.FR, скло Frost 5 мм без піддону | 7 960 грн. |
Кабіна для душу прямокутна кутова дводверна без піддону LIDZ Wawel 122x82x | 6 210 грн. |
Lidz Lidz Wawel SC120x80.SAT.LOW.FR (LWASC12080SATLOWFR2) LWASC12080SATLOW | 7 960 грн. |
Душова кабіна Lidz Wawel SC120x80.SAT.LOW.FR, скло Frost 5 мм без піддону | 7 960 грн. |
Lidz Душова кабіна Lidz Wawel SC120x80.SAT.LOW.FR, скло Frost 5 мм без під | 7 861 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Lidz Wawel
Ціни на Lidz Wawel |
---|---|---|---|---|
Lidz Wawel 82x82 кутова | від 4 525 грн. | 29 пропозицій | ||
Lidz Wawel 92x92 кутова | від 5 289 грн. | 27 пропозицій | ||
Lidz Wawel 122x82 ліва / права | від 6 210 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →