REAL-EL Comfort 7011
Фото 9 |
REAL-EL Comfort 7011 2020 рік |
|
Бюджетна повнорозмірна ігрова клавіатура з надійними мембранними перемикачами і багатобарвної підсвічуванням, підтримує регулювання рівня яскравості (з можливістю повного відключення). Обладнана класичними великими клавішами з високим ходом і довговічними кейкапами, стійкими до стирання. На відміну від дешевих офісних мембранних клавіатур, це модель підтримує точну реєстрацію натискань складних багатоклавішних комбінацій, в яких можуть бути одночасно задіяні до п'яти кнопок.
Позиціонується як продукт базової цінової категорії, орієнтований на широке коло початківців любителів ПК-геймінгу, які хотіли б придбати тиху і надійну ігрову клавіатуру без переплати за розкручену торгову марку. Клавіатура REAL-EL Comfort 7011 оснащена 105 клавішами, в т. ч. повноцінним цифровим блоком, великий «двоповерховою» клавішею Enter, двома широкими клавішами Shift і довгою Backspace. Кнопка Fn у комбінації з функціональними клавішами F1-F12 забезпечує швидкий доступ до часто використовуваних додатків і корисним функціям. LED-підсвічування надає клавіатурі ефектний зовнішній вигляд і створює комфортні умови для геймінгу в темряві. Підтримується апаратна блокування кнопки Windows.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REAL-EL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REAL-EL.
Купити REAL-EL Comfort 7011
Усі ціни 46 →Клавіатура REAL-EL Comfort 7011 Backlit Ukr Black EL123100043 | 399 грн. |
Клавиатура REAL-EL Comfort 7011 Backlit Black USB EL123100043 | 336 грн. |
Клавиатура REAL-EL Comfort 7011 Backlit USB игровая с подсветкой | 319 грн. |
Клавиатура REAL-EL Comfort 7011 Backlit Black USB EL123100043 | 507 грн. |
Клавіатура REAL-EL 7011 Comfort Backlit Black | 397 грн. |
Ну клавіатура як клавіатура, але все ж таки я б утримався від цієї покупки, і купив би дорожче. Це мій перший досвід з підсвічуванням, в принципі нормальне підсвічування, регульоване, допомагає ввечері (але не RGB, тримаю в курсі). Какашкові мембрани (через місяць зламався Backspace), Какашковий пластик, нічого не видно при денному світлі (ну а що ви очікували за 300 гривень) Егор: |