Клавіатура з мишею
REAL-EL Standard 550 Kit (EL123100024)
REAL-EL Standard 550 Kit |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REAL-EL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REAL-EL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REAL-EL Standard 550 Kit
Клавиатура + мышка REAL-EL Standard 550 Kit Wireless беспроводные | 455 грн. |
REAL-EL Standard 550 Kit Wireless USB Black (EL123100024) Standard550KitWi | 475 грн. |
Комплект клавіатура + миша REAL-EL Standard 550 Kit (EL123100024) | 599 грн. |
Комплект (клавіатура, мишка) бездротовий REAL-EL Standard 550 Kit Black US | 599 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →