Клавіатура
REAL-EL Standard 500
Відео 1Фото 2 |
REAL-EL Standard 500 |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REAL-EL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REAL-EL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REAL-EL Standard 500
Усі ціни 51 →Клавіатура REAL-EL 500 Standard Usb Black (EL123100010) | 699 грн. |
Клавіатура REAL-EL Standard 500 Ukr Black EL123100010 | 249 грн. |
Клавиатура REAL-EL Standard 500 USB черная | 233 грн. |
Клавиатура REAL-EL Standard 500 USB черный EL123100010 | 385 грн. |
REAL-EL 500 Standard USB Black (EL123100010) STANDARD 500BK | 329 грн. |
ще 20 пропозицій
У мене білого кольору. Клавіатура для тих, хто шукає звичайну клавіатуру з ергономічним функціоналом. Керування програвачем звуком використовуючи функціональні клавіші. Немає зайвих клавіш Не виявив. За 2 роки служить вірою та правдою. Lucius Greenberg: користуюся REAL-EL Standard 500 більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →