REAL-EL Comfort 7070 Backlit
Відео 6Фото 3 |
REAL-EL Comfort 7070 Backlit |
|
Бюджетна повнорозмірна модель з клавішами острівного типу від компанії REAL-EL. Девайс може похвалитися класичною конструкцією і стильним зовнішнім дизайном, оснащена багатобарвної підсвічуванням з поділом на зони — це дуже стане в нагоді при використанні клавіатури в нічний час або в приміщеннях з низьким рівнем освітленості. Підсвічуються не тільки бічні грані, але і всі символи на клавішах.
Дана модель володіє високоякісним мембранним механізмом, який забезпечує легкість натискання і практично безшумну роботу. Клавіатура REAL-EL Comfort 7070 Backlit має 12 Fn-кнопок, що відкриває швидкий доступ до найбільш важливим і необхідним елементам: Windows, мультимедіа та інтернету. Клавіші мають низький хід, що збільшує швидкість друку і загалом робить роботу з девайсом більш комфортною. Розробники забезпечили клавіатуру особливим покриттям, стійким до стирання, тому пристрій надовго збереже привабливий зовнішній вигляд. Підключення до комп'ютера відбувається за допомогою USB-інтерфейсу. Клавіатура успішно працює з усіма версіями операційної системи Microsoft Windows.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REAL-EL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REAL-EL.
Купити REAL-EL Comfort 7070 Backlit
Усі ціни 46 →Клавіатура REAL-EL Comfort 7070 Ukr Black EL123100018 | 555 грн. |
Клавиатура REAL-EL Comfort 7070 Black USB UAH EL123100018 | 479 грн. |
Клавиатура REAL-EL Comfort 7070 Backlit USB черная с подсветкой | 525 грн. |
Клавиатура REAL-EL 7070 Comfort Backlit, black | 657 грн. |
Клавіатура REAL-EL 7070 Comfort Backlit, black | 522 грн. |
Підсвітка. Дешево. Непогано зібрано. Хотілосяб регулювання ентенсивності підсвітки. Mark Zhukov: користуюся REAL-EL Comfort 7070 Backlit більше року |
Не всі власники даної клавіатури знають, що є можливість регулювання яскравості підсвічування, щоб збільшити яскравість потрібно натиснути Fn+PgUp, зменшити Fn+PgDown. Є режим автоматичної зміни яскравості підсвічування, для цього потрібно затиснути кнопку підсвічування LED+Fn, після цього підсвічування циклічно буде гаснути плавно і знову додавати в яскравості. Щодо зручності друку, вибирав клавіатуру з низьким ходом клавіш, тому що звик до ноутбучної клавіатури і хотів щось подібне, так от, це зовсім і близько не ноутбучна, це компромісний варіант між звичайними клавішами з високим ходом і ноутбучними клавіатурами. Хід клавіш приблизно 5-6 мм. Звичайно ж гарне підсвічування, у мене воно включене весь час, незалежно від того день чи ніч, підсвічування зроблено так що зовсім не впадає в око навіть у нічний час доби. Функціонал плавної зміни яскравості. Сама клавіатура досить ергономічна, натискання клавіш легке, середній хід клавіш. При покупці в перший день було дуже важко до неї звикнути, клавіші дуже неприємно чинили опір натисканню, виявилося що потрібно було просто розробити, через три дні роботи вони стали м'яко натискатися. Фарба на клавіатурі потихеньку починає стиратися після 7 місяців практично щоденної та інтенсивної експлуатації (див. фото, кнопка Ctrl). Після приблизно півроку зрідка почала западати клавіша Shift ліворуч, рідко звичайно, але буває, що неприємно. Немає можливості регулювання підставки по висоті, вона фіксована, але для мене кут нахилу клавіатури є оптимальним і так. Богдан К: користуюся REAL-EL Comfort 7070 Backlit кілька місяців |
купив вже як 3 місяці все працює чудово, приємно друкувати, мультимедіа чудово працює. Є мінус коли комп вимкнений все одно працює. Відмінно друкувати, приємно грати, і не яскраве підсвічування для когось це може бути мінус, але для мене це плюс. Вона працює коли комп'ютер вимкнений. користуюся REAL-EL Comfort 7070 Backlit кілька місяців |
t_7070_black_usb.html)До сьогоднішнього часу фарба не почала злізати, всі кнопки працюють, з підсвіткою все гаразд. Так як у мене мабуть одна з перших ревізій, підсвітку можна лише увімкнути та вимкнути. Тому на свій час та за свої гроші це недурна клавіатура.