Стабілізатор напруги Reta NNST-3x22000 Normic 66 кВА
Фото 12 |
Reta NNST-3x22000 Normic 66 кВА
Тип:симісторний
Потужність:66 кВА
Вхідна напруга:225-474 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):4 %
Охолодження:активне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Reta NNST-3x22000 Normic:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів стабілізації — 9
- Номінальні вхідні напруги — 256-443 В
Модификация 12-0 (под заказ) | Модификация 12-2 (серийно) | Модификация 12-5 (под заказ) | |
Мин. входное напряжение (1 фаза/3 фазы), В | 100/173 | 130/225 | 170/294 |
Макс. входное напряжение (1 фаза/3 фазы), В | 250/432 | 274/474 | 298/515 |
Точность выходного напряжения, ±% | 6 | 4 | 3 |
Модификації Reta NNST-3x22000 Normic
Ціни на Reta NNST-3x22000 Normic |
---|---|---|---|---|
Reta NNST-3x3300 Normic 10 кВА | від 37 800 грн. | 1 пропозиція | ||
Reta NNST-3x5500 Normic 16.5 кВА | від 54 100 грн. | 5 пропозицій | ||
Reta NNST-3x11000 Normic 33 кВА | від 79 900 грн. | 5 пропозицій | ||
Reta NNST-3x14000 Normic 42 кВА | від 90 900 грн. | 4 пропозиції | ||
Reta NNST-3x17000 Normic 51 кВА | від 101 500 грн. | 2 пропозиції | ||
Reta NNST-3x22000 Normic 66 кВА | від 144 210 грн. | 2 пропозиції | ||
Reta NNST-3x27000 Normic 81 кВА | від 166 370 грн. | 2 пропозиції | ||
Reta NNST-3x35000 Normic 105 кВА | від 189 600 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →