Литий диск Rial Astorga 8x18/5x108 ET42 DIA63,4
Відео 3Фото 19 | від 6 323 до 8 799 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації Rial Astorga 68
Характеристики
Rial Astorga 8x18/5x108 ET42 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial Astorga 8x18/5x108 ET42 DIA63,4
Сортувати
Литые диски Rial Astorga R18 W8 PCD5x108 ET42 DIA63.4 (graphite) 100207421 | 6 420 грн. |
Диски Rial Astorga 8x18 5x108 ET42 DIA63,4 (graphite) | 6 508 грн. |
Rial ASTORGA Diamant-Schwarz (R18 W8.0 PCD5x108 ET42 DIA63.4) | 8 399 грн. |
Rial Astorga R18 W8 PCD5x108 ЕТ42 DIA63.4 Silver AST80842FO11-0 | 6 765 грн. |
Rial Astorga W8.0 R18 PCD5x108 ET42 DIA63.4 Grafit | 7 109 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі