Литий диск Rial Kodiak 8x19/5x112 ET32 DIA66,6
Фото 4 | від 9 201 до 11 695 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):32 мм |
Модифікації Rial Kodiak 70
Характеристики
Rial Kodiak 8x19/5x112 ET32 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial Kodiak 8x19/5x112 ET32 DIA66,6
Сортувати
Rial Kodiak R19 W8 PCD5x112 ET32 DIA66.6 Graphite | 11 695 грн. |
Rial KODIAK Graphit (R19 W8.0 PCD5x112 ET32 DIA66.6) | 10 399 грн. |
Rial Kodiak polar silver R19 W8.0 PCD5x112 ET32 DIA66.6 | 10 856 грн. |
Rial Kodiak R19 W8 PCD5x112 ET32 DIA66.6 Graphite KK80932B62-7 | 10 085 грн. |
Rial KODIAK (8J x 19 5x112 ET32 DIA66.6) Polar Silver На замовлення з Євро | 10 032 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі