Литий диск AUTEC Skandic 7,5x18/5x108 ET49 DIA70
Відео 2Фото 12 | від 6 380 до 9 890 грн. Порівняти ціни 30 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):70 мм Виліт (ET):49 мм |
Модифікації AUTEC Skandic 141
Характеристики
AUTEC Skandic 7,5x18/5x108 ET49 DIA70 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Skandic 7,5x18/5x108 ET49 DIA70
Сортувати
Литые диски Autec Skandic R18 W7.5 PCD5x108 ET49 DIA70.1 (brilliant silver | 6 752 грн. |
Autec Skandic (R18 W7.5 PCD5x108 ET49 DIA70.1) brilliant silber | 6 590 грн. |
Диски Autec Skandic 7,5x18 5x108 ET49 DIA70,1 (brilliant silver) | 6 751 грн. |
Autec SKANDIC Brillantsilber (R18 W7.5 PCD5x108 ET49 DIA70) | 8 799 грн. |
Autec Skandic (7.5J x 18 5x108 ET49 DIA70.1) Brilliant Silver На замовленн | 9 420 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі