Литий диск Rial X10 7x17/5x112 ET54 DIA66,6
Відео 1Фото 4 | від 6 726 до 8 096 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):54 мм |
Модифікації Rial X10 67
Характеристики
Rial X10 7x17/5x112 ET54 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial X10 7x17/5x112 ET54 DIA66,6
Сортувати
Rial X10 Metal-Grey (R17 W7.0 PCD5x112 ET54 DIA66.6) | 7 199 грн. |
Rial X10 R17 W7 PCD5x112 ET54 DIA66.6 Metal Grey X10-70754W67-9 | 7 808 грн. |
Rial X10 (7J x 17 5x112 ET54 DIA66.6) Metal-Grey На замовлення з Європи. | 7 964 грн. |
Rial X10 R17 W7 PCD5x112 ET54 DIA66.6 Silver | 6 953 грн. |
Rial X10 Polar-Silber (R17 W7.0 PCD5x112 ET54 DIA66.6) | 7 199 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі