Ванна RIHO Desire Corner 184x84 см
Фото 7 |
RIHO Desire Corner 184x84 BD05 184x84 см184x84 см LED підсвічування |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RIHO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RIHO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RIHO Desire Corner 184x84 см
Ванна акрилова RIHO DESIRE R 184×84 BD0500500000000 B087001005 | 66 528 грн. |
Ванна акрилова Riho Desire Corner 180x84 см, R (BD05) | 79 999 грн. |
Ванна акрилова Riho Desire Corner 180x84 см, L (BD06) | 79 999 грн. |
Модификації RIHO Desire Corner
Ціни на RIHO Desire Corner |
---|---|---|---|---|
RIHO Desire Corner 184x84 см | від 66 528 грн. | 3 пропозиції | ||
RIHO Desire Corner 184x84 см LED підсвічування | від 89 999 грн. | 2 пропозиції |
Рекомендуємо