Ванна RIHO Linares 190x90 см (BT48)
Відео 1Фото 1 |
RIHO Linares 190x90 |
|
Додатково може комплектуватися бічною панеллю, ніжками і гідромасажем
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RIHO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RIHO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RIHO Linares 190x90 см
Ванна акрилова Riho Linares 190x90 B143001005 | 19 968 грн. |
Акрилова ванна RIHO LINARES 190x90 (BT4800500000000) B143001005 B143001005 | 19 140 грн. |
Ванна акрилова RIHO LINARES 190x90 (B143001005) | 23 520 грн. |
Ванна акрилова Riho Linares пряма 190x90 см (BT48) | 23 999 грн. |
Ванна акрилова Riho Linares 190x90 B143001005 | 23 520 грн. |
Відеоогляди
Модификації RIHO Linares
Ціни на RIHO Linares |
---|---|---|---|---|
RIHO Linares 160x70 см | від 15 800 грн. | 2 пропозиції | ||
RIHO Linares 170x75 см | від 13 904 грн. | 3 пропозиції | ||
RIHO Linares 180x80 см | від 17 784 грн. | 3 пропозиції | ||
RIHO Linares 190x90 см | від 19 140 грн. | 5 пропозицій | ||
RIHO Linares 200x90 см | від 29 499 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →