Ванна RIHO Linares 180x80 см (BT46)
Відео 1Фото 1 |
RIHO Linares 180x80 |
|
Додатково може комплектуватися бічною панеллю, ніжками і гідромасажем
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RIHO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RIHO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RIHO Linares 180x80 см
Ванна акрилова RIHO LINARES 180x80 (BT4600500000000) | 17 784 грн. |
Ванна акрилова Riho Linares пряма 180x80 см (BT46) | 22 999 грн. |
Riho Linares 180x80 BT46 B142001005 | 20 720 грн. |
Відеоогляди
Модификації RIHO Linares
Ціни на RIHO Linares |
---|---|---|---|---|
RIHO Linares 160x70 см | від 15 800 грн. | 2 пропозиції | ||
RIHO Linares 170x75 см | від 13 904 грн. | 3 пропозиції | ||
RIHO Linares 180x80 см | від 17 784 грн. | 3 пропозиції | ||
RIHO Linares 190x90 см | від 19 140 грн. | 6 пропозицій | ||
RIHO Linares 200x90 см | від 29 499 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →