Зимова шина Roadmarch WinterXpro 888 185/65 R14 86T
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Roadmarch WinterXpro 888 185/65 R14 86T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roadmarch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roadmarch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roadmarch WinterXpro 888 185/65 R14 86T
Усі ціни 22 →Roadmarch WINTERXPRO 888 185/65 R14 86T | 1 831 грн. |
Зимние шины Roadmarch WinterXPro 888 185/65 R14 86T 1002197830 | 1 913 грн. |
Roadmarch WinterXPro 888 (185/65R14 86T) | 1 430 грн. |
ROADMARCH WinterXPro 888 185/65R14 86T | 1 560 грн. |
Roadmarch Winter Xpro 888 185/65 R14 86T | 1 428 грн. |
ще 17 пропозицій
Думав яку шину брати, преміорі або цю, порадився з консультантом вирішив взяти Китай, на одному колесі баланс всередині 30/15, інше 15/0 ну можливо через диски. Загалом поки нормально, кращі ніж було БЦ 20. Сама по собі гума м'яка, стоїть на передку класика. Нормальна ціна Поки немає Алексей Г.: користуюся Roadmarch WinterXpro 888 175/70 R13 82T менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →