Зимова шина Kapsen RW501 185/65 R14 86T
Відео 2Фото 6 |
Kapsen RW501 185/65 R14 86T |
|
Дітище китайських шинників, створене під копірку з популярної колись зимової автопокришки Bridgestone Blizzak DM-V1. Спрямований малюнок протектора моделі очолює медіальне ребро жорсткості з трикутних блоків. На інших "берегах" гідроевакуаційних каналів від центрального ребра розміщуються блоки трапецієподібної форми. Гострими крайками функціональних елементів протектора шина більш чіпко тримається за снігове і зледеніле дорожнє полотно, також на посилення зчіпних властивостей автогуми спрямована робота безлічі різноспрямованих ламелей.
Ще ширші дренажні канали розпростерлися поблизу потужних плечевин з щілиноподібними канавками для вигрібання з пухкого снігу. Kapsen RW501 185/65 R14 86T належить до розряду недорогих фрикційних автопокришок для легкових машин і транспортних засобів з високим центром ваги. Оптимальна рецептура гумового компаунда моделі не дає покришці тверднути під впливом низьких мінусових температур зовнішнього повітря і сприяє підвищенню легкості кочення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kapsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kapsen.
Купити Kapsen RW501 185/65 R14 86T
Усі ціни 26 →Шина Kapsen IceMax RW501 185/65 R14 86T | 1 575 грн. |
Kapsen IceMax RW 501 185/65 R14 86T | 1 613 грн. |
Kapsen IceMax RW501 185/65 R14 86T | 1 565 грн. |
Kapsen RW501 185/65 R14 86T | 1 828 грн. |
Kapsen IceMax RW 501 (185/65R14 86T) | 1 577 грн. |
Ціна Дуже м'яка, при +10 машина плаває по всій дорозі, esp спрацьовує при вході в поворот і на коліях. За кермом їзджу 25 років, такого відчуття некерованості автомобілем ще не було. на Китаї іншої моделі без нарікань. Олег Дахим: користуюся Kapsen RW501 225/70 R15C 112S менше місяця |
Чи не шумити, дуже тиха гума. Сніг, мокрий сніг норм., на льоду по трасі треба дуже акуратно, бо зносити на бокову, при 80 км/год., незабутні враження!!! Дуже швидко зношуються. За 10 тис. мінус 2 мм. На льоду дуже слабо тримають дорогу користуюся Kapsen RW501 215/60 R16 99H місяць і більше |