Унітаз Roca The Gap A34947800W
Roca The Gap A34947800W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca The Gap A34947800W
Усі ціни 13 →Унітаз підлоговий компакт Roca Gap з сидінням Soft Close A34947800W | 24 827 грн. |
Унітаз для підлоги Roca GAP 34947800W компакт A34947800W | 15 180 грн. |
Унітаз підлоговий білий ROCA GAP кришка мікроліфт випуск в стіну A34947800 | 16 200 грн. |
Унітаз-компакт Roca Gap (A34947800W) A34947800W | 14 364 грн. |
Унітаз-компакт із кришкою Roca Gap (A34947800W) | 21 087 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →