Унітаз Roca Gap A342737000
Фото 2 |
Roca Gap A342737000 |
|
В комплект входить тільки чаша унітазу, бачок купується окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Gap A342737000
Усі ціни 6 →Roca Roca Gap Rimless A34273700H | 8 063 грн. |
Підлоговий унітаз Roca GAP Clean Rim A34273700H Тільки чаша | 7 905 грн. |
Чаша напольного унитаза Roca Gap Clean Rim A34273700H | 7 905 грн. |
Унітаз підлоговий безобідковий білий без бачка ROCA GAP без сидіння випуск | 8 063 грн. |
Чаша унітазу для підлоги Roca GAP Clean Rim A34273700H біла (28388) | 8 063 грн. |
Чаша унітазу ROCA GAP Clean Rim, універсальний злив (34273700H) | 5 489 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →