Унітаз Roca The Gap A34D738000
Фото 3 |
Roca The Gap A34D738000 |
|
Унітаз може продаватися без сидіння з кришкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca The Gap A34D738000
Усі ціни 16 →Унітаз підлоговий компакт Roca Gap з бачком і сидінням Slow Closing A34D73 | 24 827 грн. |
Унітаз-компакт, Rimless (безободковий) Roca The Gap з сидінням Soft Close | 18 650 грн. |
Унітаз-компакт підлоговий безобідковий білий ROCA GAP кришка мікроліфт вип | 24 827 грн. |
Roca Roca Gap Rimless A34D738000 | 24 827 грн. |
Унітаз-компакт Roca Gap Rimless (A34D738000) A34D738000 | 14 997 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →