Унітаз Roca Debba A34D99P000
Roca Debba A34D99P000 |
|
Зливний бачок і сидіння з кришкою можуть продаватися окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Debba A34D99P000
Усі ціни 9 →Унітаз-компакт Roca Debba Rimless A34D99P000 з бачком та сидінням Soft Clo | 15 958 грн. |
Унітаз-компакт ROCA Debba Rimless A34D99P000 з бачком та сидінням Slim Sof | 12 590 грн. |
Унітаз підлоговий безобідковий білий ROCA DEBBA кришка мікроліфт випуск в | 15 958 грн. |
Roca Roca Debba A34D99P000 A34299P000 | 7 325 грн. |
Унітаз підлоговий Roca Debba Rimless з бачком та кришкою Soft-Close (A34D9 | 15 958 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →