Тумба під умивальник Roca The Gap 60/2
Фото 2 |
Roca The Gap 60/2 |
|
Умивальник купується окремо. Додатково може комплектуватися ніжками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca The Gap 60/2
Усі ціни 10 →Тумба підвісна Roca Gap 60 см з умивальником сірий антрацит A855997153 | 11 090 грн. |
Тумба с умывальником ROCA Gap, 60 см (A855997153) 195283 | 12 558 грн. |
Тумба з раковиною Roca GAP 60 см (A855997806) A855997806 | 22 272 грн. |
Тумба з умивальником 60 см Roca Gap, сірий антрацит A855997153 | 8 399 грн. |
Тумбочка із раковиною у ванну ROCA GAP 60x64.5x44см підвісна сірий A855997 | 13 357 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →