Унітаз Roca Ona A34H689000
Roca Ona A34H689000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Ona A34H689000
Усі ціни 9 →Унітаз підвісний Roca Ona Rimless A34H689000 з сидінням Soft Close | 12 927 грн. |
Унітаз підвісний Roca Ona Rimless A34H689000 із сидінням Soft Close | 9 998 грн. |
Roca Roca Ona Rimless A34H689000, с сиденьем slow-closing | 13 185 грн. |
Унітаз підвісний Roca Ona Rimless з сидінням (A34H689000) A34H689000 | 12 927 грн. |
Унітаз підвісний Roca Ona Rimless 48 см із кришкою soft close (A34H689000) | 13 185 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →