Валіза Roncato R-Lite 120
Фото 28 |
Roncato R-Lite 120 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roncato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roncato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roncato R-Lite 120
Усі ціни 13 →Roncato 413451/01 | 6 590 грн. |
Валіза на 4-х колесах Roncato R-LITE Червоний (413451/89) 413451/89 | 4 613 грн. |
Roncato 413451/16 | 6 590 грн. |
Roncato 413451/22 | 6 590 грн. |
Roncato 413451/23 | 6 590 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Roncato R-Lite
Ціни на Roncato R-Lite |
---|---|---|---|---|
Roncato R-Lite 44 | від 3 003 грн. | 8 пропозицій | ||
Roncato R-Lite 84 | від 4 403 грн. | 9 пропозицій | ||
Roncato R-Lite 120 | від 4 613 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →