Зимова шина Rosava BC-6 175/70 R13 82S
Виберіть розмір шин
Rosava BC-6 175/70 R13 82S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rosava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rosava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rosava BC-6 175/70 R13 82S
Усі ціни 7 →Шина Rosava BC-6 175/70 R13 82S шип | 2 119 грн. |
Rosava БЦ-6 175/70 R13 82S шип 81520 | 2 285 грн. |
Шини Росава БЦ-6 175/70 R13 82S (шип) | 2 200 грн. |
Росава Бц-6 175/70 R13 82S (шип) | 2 125 грн. |
Росава Бц-6 175/70 R13 82S (шип) | 2 200 грн. |
Росава Росава Бц-6 175/70 R13 82S (шип) | 2 200 грн. |
Росава Бц-6 175/70 R13 82S (шип) | 2 280 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →